Classic Cars Renovation

 

Pasja

Renowacja samochodów zabytkowych to nasza pasja! firma tci goup skupia miłośników oldtimerów, którzy naprawdę potrafią o nie zadbać. zajmujemy się przywracaniem blasku pojazdom zabytkowym, wymieniamy uszkodzone podzespoły i dorabiamy brakujące elementy. specjalizujemy się w pracach rekonstrukcyjnych oraz doprowadzaniu aut do dobrego stanu technicznego. to długi proces, ale wart poświęconego mu czasu! w naszej firmie zatrudniamy osoby z doświadczeniem w takich pracach – to prawdziwi miłośnicy zabytków motoryzacji. mamy specjalistyczne pracownie, której zajmują się poszczególnymi elementami samochodu, by później można było zaprezentować imponującą całość. każde przywiezione do nas auto jest rozbierane na części i dokładnie badane pod kątem sprawności układów oraz stanu technicznego podzespołów. wykonujemy projekty naprawy, analizujemy wszystkie brakujące lub uszkodzone elementy i dorabiamy je. każda część przechodzi dokładną kontrolę, podczas której jest sprawdzany jej stan techniczny. szczegółowa diagnostyka to gwarancja, że po wizycie w naszym warsztacie wszystko będzie funkcjonowało jak należy! przyjmujemy również samochody niekompletne, po zalaniach i zniszczone. dzięki dobrym kontaktom zagranicznym i wieloletniej obecności w branży motoryzacyjnej mamy dostęp do wielu części i podzespołów, które są trudne do zdobycia na rynku. jeżeli szukacie państwo konkretnego elementu prosimy o kontakt.

Renowacja Pojazdów Zabytkowych

       Każda renowacja to długi proces, nierzadko trwający nawet latami. warto jednak poczekać na efekty prac, bo są one naprawdę imponujące! renowację rozpoczynamy od zdemontowania karoserii i sprawdzenia ogólnego stanu technicznego. karoseria jest oddawana do naprawy blacharskiej, a reszta część lementów pojazdu trafia na warsztat, gdzie jest demontowana. w serwisie blacharskim karoseria jest piaskowana i zabezpieczana antykorozyjnie. po naniesieniu podkładu epoksydowego i szpachlowaniu malujemy ją na wybrany kolor. układ jezdny i napędowy rozbieramy na pojedyncze części. każdy z elementów jest przez nas drobiazgowo sprawdzany, uszkodzone podzespoły są wymieniane lub dorabiane (jeżeli nie można ich już dostać na rynku). wymieniamy wszystkie zużywające się elementy układów (np. łożyska, części gumowe) oraz instalację elektryczną. przeprowadzamy również remont generalny jednostki napędowej wraz ze sprawdzeniem stanu poszczególnych elementów. sprawdzamy m.in. stan głowicy, bloku silnika, cylindrów, wału korbowego wraz z łożami. usuwamy stare płyny eksploatacyjne i nagromadzone osady. remontujemy kompleksowo elementy układu hamulcowego oraz układu zawieszenia. każdy element jest poddawany wnikliwej analizie i badany pod kątem uszkodzeń. oczyszczony, naprawiony i zabezpieczony wraca na swoje miejsce. niektóre z podzespołów – np. przewody hamulcowe i paliwowe – wymieniane są od razu na nowe. ostatnim etapem jest złożenie wszystkich odrestaurowanych elementów w całość. karoseria jest łączona z podwoziem, montujemy elementy ozdobne, szyby i wykończenia. odświeżona i naprawiona tapicerka wraca na swoje miejsce. po testach sprawności i regulacjach samochód jest gotowy do jazdy! zapewniamy badanie techniczne oraz ustawienie geometrii kół. wykonujemy jazdy testowe i zwracamy odnowione auto właścicielom. całość prac jest dokumentowana zdjęciami, które otrzymuje właściciel przy odbiorze auta.

Renowacja samochodu to przedsięwzięcie długofalowe, trwające niekiedy nawet kilka miesięcy. każdy oldtimer, który trafia do naszego warsztatu ma szanse na drugą młodość. przywracanie mu świetności rozpoczynamy od projektu. obejmuje on czasowy harmonogram prac oraz ustala kolejność ich wykonywania. na życzenie właściciela w pojeździe można wprowadzić zmiany. przede wszystkim są to zmiany w parametrach technicznych (większa moc jednostki napędowej) oraz w wyglądzie auta (np. zmiana rodzaju tapicerki lub wykończenia wnętrza). realizujemy również projekty, których zadaniem jest poprawa komfortu codziennego użytkowania. w naszym warsztacie wykonujemy renowacje takich marek jak: aston martin, mercedes, jaguar, mg, porsche, lotus oraz rolls- royce. zajmujemy się również innymi samochodami, które wymagają doprowadzenia do dobrego stanu technicznego i pełnej sprawności. w sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt na maila lub telefonicznie lub odwiedzenia naszej strony poświęconej renowacji aut zabytkowych na  www.classiccars-garage.eu

Zapraszamy do kontaktu mailowego


Kontakt tel. 0048 731 119 779

 

Blick in einen Oldtimer auf Lenkrad und Armaturenbrettready for a joyrideFiat Topolino 500 Bj. 1937

 

Zapraszamy do współpracy